Celoročný zber jabĺk s DKNY

DKNY Be Delicious Parfumovaná voda pre ženy

Šťavnaté jablká najrôznejších farieb a chutí. Jeseň je časom ich zberu. No možno nastal čas zaobstarať si jedno voňavé jabĺčko od DKNY aj teraz. Na ktoré z nich dostanete chuť?

New York ako inšpirácia

Americkej značke Donna Karan New York sa doteraz podarilo vydať množstvo úspešných parfémov pre ženy aj pre mužov. Tým, vďaka čomu sa preslávila na celom svete, sú flakóny v tvare jablka. New Yorku sa totiž hovorí aj „Big Apple“. A práve v mnohých parfémoch DKNY sa objavuje iskrivý a šťavnatý tón zeleného jablka, ktoré výborne vystihuje pulzujúci život a inšpirujúcu energiu tohto veľkomesta.

Zelené jablko

Predstavte si mladú a šarmantnú ženu, ako si vykračuje rušnými ulicami New Yorku. Nebojí sa prijať akúkoľvek výzvu. Dokonale sa k nej hodí svieža a neodolateľná DKNY Be Delicious. Tajomstvo tohto šťavnatého zeleného jabĺčka spočíva vo výrazných tónoch zeleného jablka, uhorky a grapefruitu, ktoré sa rozvíjajú na ľahkom kvetinovom základe so zmyselným drevitým podtónom. Opantá vás jeho podmanivá sviežosť, vďaka ktorej budete cítiť, že žijete.

Ďalšie tri odrody

DKNY Red Delicious Parfumovaná voda pre ženy

Ak obľubujete skôr sladšie a rafinovanejšie dámske parfémy, potom by vám mohlo zachutiť červené jabĺčko DKNY Red Delicious. Jablkové tóny sú obklopené fialkami, iskrivým šampanským a vôňou kože. To všetko jej dodáva sexappeal, ktorý ocení každá sebavedomá žena. V zbierke voňavých jabĺk sa vám bude krásne vynímať aj to zlaté – DKNY Golden Delicious. Vďaka kvetu pomarančovníka a slivky je jemná a hrejivá, vďaka orchidei a ľalii je elegantná a vábivá. Deň s ňou získa nádych luxusu.

DKNY Golden Delicious Parfumovaná voda pre ženy

A ak sa vám v tomto sychravom počasí zacnie po jari, siahnite po ružovom jablku DKNY Be Delicious Fresh Blossom, ktoré je ako rozkvitnutý jabloňový sad. Ukrýva zvodné kvetinové tóny ruže a konvalinky s náznakom dozrievajúceho ovocia. Radostná a energická vôňa ako stvorená pre príťažlivé a dynamické ženy.

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Parfumovaná voda pre ženy