Závan DKNY

Americká značka DKNY vznikla v roku 1988 v New Yorku, pričom je populárna a veľmi obľúbená dodnes. Inšpiráciou pre názov bola samotná zakladateľka Donna Karan, ktorá svoje iniciály preniesla aj do názvu tohto parfému. Konkrétne ide o spojenie Donna Karan New York.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious Parfumovaná voda pre ženy

Táto voda patrí k najžiadanejším voňavým koktejlom tejto značky. Je svieža a zároveň nápadná. Vôňa je vhodná najmä na jarné a letné obdobie, pričom hlavnou zložkou tejto vône je jablko. To je vidieť aj zo samotného designu tohto parfému. Vôňa je neodolateľná najmä jej sviežosťou a sladkosťou, čo v ženách vyvoláva pocit pokušenia, nevinnosti i tajomstva.

DKNY Men

DKNY Men toaletná voda pre mužov

Po dlhých rokoch sa značke DKNY podarilo spojiť pocit elegancie a luxusu so súčasným a moderným veľkomestom. Pôvodná vôňa z roku 2000 bola postupom času v roku 2009 inovovaná a jej inovácia si zaslúžila úspech. Je nenásilná, jemná no zároveň svojská. Je určená najmä pre tých, ktorý chcú naplno žiť, užívať si život a radi skúšajú nové veci. Užite si závan citrusových tónov, bergamotu, mandarínky v spojení so štipľavým korením a borievkou. Je vhodná tak na výnimočné príležitosti ako aj na každodenné použitie.

DKNY Casmere Mist pre ženy

DKNY Cashmere Mist Parfumovaná voda pre ženy

Tento parfém patrí k úplným favoritom samotnej stvoriteľky značky DKNY. Keď sa Donny Karan opýtali, prečo je tento parfém tak úspešný a populárny, jej odpoveď bola jednoduchá: „Narodil sa z pravej vášne. Milujem kašmír. Pre mňa je kašmír životný štýl, preto musel parfém DKNY Cashmere Mist vzniknúť.“ Pri použití tohto parfému môžete pocítiť doytk kašmíru, jazmín, konvalinku ale aj teplý základ tvorený santálovým drevom.

DKNY Men Summer

DKNY Men Summer 2016 kolinská voda pre mužov

Priazeň zákazníkov si značka DKNY dokázala získať aj touto mužskou vychytávkou. Pocit energie, vášne, nespútanosti a divokosti sa snaží Donna Karan vyvolať práve touto Summer mužskou vôňou, ktorá sa postupom času vyvíjala, až sa napokon na trh v roku 2016 dostala upravená a ešte očarujúcejšia vôňa. A tak dostalo to staré nové ošatenie.