Prírodná Weleda

WELEDA Breza

Ak hľadáte kvalitnú prírodnú značku, ktorú bez problémov nájdete aj na slovenskom trhu, potom by ste sa mali zoznámiť s Weledou. Táto značka vyrába niekoľko tisíc druhov liečiv, čo znamená, že kozmetika nie je iba prírodná ale aj liečivá. Navyše, väčšina kozmetiky je certifikovaná, čo znamená, že sa v jej obsahu nachádzajú výhradne prírodné zložky.

V prípade, ak tejto kozmetike ešte stále neviete prísť na chuť alebo jej neveríte, mali by ste si pozrieť videá, kde sa tieto prírodné suroviny pestujú. Viac ako 83% rastlinných surovín je vypestovaných v ekologickom poľnohospodárstve alebo bolo získaných z voľnej prírody. Toto ekologické poľnohospodárstvo sa nestará iba o rastliny, no zároveň sa v týchto priestoroch chovajú určité druhy zvierat, ktoré dopomáhajú k vyššej kvalite rastlinných surovín. Táto značka taktiež umožňuje voľný vstup pre všetkých nadšencov, ktorý sa chcú pokochať Weleda poľnohospodárstvom, a taktiež sa na vlastné oči presvedčiť, že ide o prírodnú kozmetiku, ktorá zaručene stojí za vyskúšanie.

Weleda Wild Rose

Veľkou výhodou tejto značky je aj samotný fakt, že robí všetky činnosti na jednom mieste. Vďaka tomu sa pri preprave neznižuje kvalita a všetko je spracované v ten správny čas. Inak povedané, všetky činnosti od získavania prírodných surovín, cez spracovanie surovín do kozmetiky až po predaj. Liečivé rastliny sú pestované v špeciálnych Weleda záhradách. Taktiež vlastní prístroje na získavanie rastlinných extraktov, ale aj všetky potrebné zariadenia na spracovanie a následnú premenu rastlín na liečivú kozmetiku.

Weleda ponúka produkty pre všetky vekové kategórie a typy pleti. Chcete nájsť to najkvalitnejšie pre detskú, mladú, dospelú alebo zrelú pokožku? Trpíte mastnou, suchou alebo citlivou pokožkou? Weleda je vhodná naozaj pre všetkých, pričom každá veková kategória má inú hlavnú zložku kozmetiky. Napríklad mandľa je hlavnou zložkou pre citlivú pokožku, avšak ruža pre zrelú pokožku. Môžete sa preto spoľahnúť, že sa o Vás táto značka postará čo najlepšie ako to vie.