New York v srdci | DKNY My NY

DKNY My NY Parfumovaná voda pre ženy

Mekka módy, štýlu, krásy a života, aj to je New York. Ako sa aspoň na chvíľu ocitnúť uprostred tohto rušného veľkomesta, ktoré nikdy nespí?

Dá sa to aj bez cestovania

Dnešným svetom hýbu zážitky a cestovanie, spoznávanie rozličných kultúr a krásnych miest. Často je to to najvzácnejšie, čo si môžeme so sebou nosiť celý život a nikto nám to nemôže vziať. Dámy, ak však momentálne nemáte peniaze alebo čas cestovať, máme pre vás skvelý tip na darček, ktorým potešíte svojho cestovateľského ducha. S parfémom DKNY My NY sa prenesiete do ulíc New Yorku, ktoré pulzujú životom a mladíckou energiou.

Voľba na každý deň

Tvárou tejto parfumovanej vody pre ženy sa stala speváčka Rita Ora, ktorá o vôni vyhlásila, že je to čistá energia vo fľaštičke. Šteklivá zmes malín a ružového korenia vo vrchných tónoch a čistota frézie a egyptského jazmínu prebudia vaše zmysly a vlejú vám do žíl radosť zo života. Budete mať chuť objavovať nepoznané, ako keby vám bol už váš svet primalý. DKNY My NY je pre ženy, ktoré majú rady rafinované, no hravé vône. Spočiatku je silná, potom zjemnie a krásne sa rozvinie. Ideálna na bežné nosenie, a to nielen po meste!

Potešte jej srdce

Dá sa povedať, že tento parfém je pre Donnu Karan srdcovou záležitosťou. New York je pre ňu nevyčerpateľnou inšpiráciou. O tom sme sa už presvedčili pri mnohých slávnych jabĺčkach z kolekcie Be Delicious. Aj DKNY My NY sa vám bude v zbierke vôní nádherne vynímať. Flakón zhora pripomína tvar srdca. Ak ho postavíte na poličku, uvidíte ako sa z neho týčia siluety mrakodrapov. Ozajstný New York v srdci. Dostupná je aj darčeková sada pre ženy, ktorá obsahuje parfém a telové mlieko. Vôňu tak môžete navrstviť a tešiť sa z nej ešte o niečo dlhšie. A také niečo poteší srdce nejednej ženy, ktorá hľadá sladšiu ovocnú vôňu, ktorá jej prinesie trochu vzrušenia do všedných dní bez toho, aby musela za zážitkami cestovať až za veľkú mláku.