DKNY Pure – A Drop Of Vanilla pre ženy

dkny-pure-a-drop-of-vanilla-parfemovana-voda-pre-zeny___14

 

DKNY Pure je kvetinová vôňa priamo nabádajúca svojou ľahkosťou pre nosenie hlavne v lete, ale vďaka svojej jemnosti je prakticky vhodná pre nosenie po celý rok. Pure je totiž vôňa hebko sviežou, ale aj hrejivo hladivou. Vôňa Pure je unikátna a jedinečná rovnako ako ženy, ktoré si ju volia. Tieto ženy sú úprimné, jednoducho elegantné, sebavedomé a majú svoj vlastný štýl.

 

Vďaka kombinácii nehy, ľahkej zmyselnosti a kvapky sviežosti je parfum Pure vhodný pre každú ženu. Pure od DKNY je tak vôňou veľmi delikátnou, priezračne čistou a jemne sviežou. Snúbenie kvetinových esencií so santalovým drevom dodáva vôni Pure ženskosť a nehu. Parfumovaná voda Pure je tak rýdza, čistá a ľahká, ale dokáže byť aj uvoľňujúca a upokojujúca.

 

Rovnako ako ďalšie vône DKNY i Pure je ideálna pre každodenné nosenie, veď symbolizuje určitý životný štýl, jednoduchosť, ľahkosť a úprimnosť. Vôňa Pure povzbudí aj pohladí pri každej príležitosti, či už je to náročný deň v práci či príjemná chvíľka strávená s priateľmi. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.

 

orchidea-ruzova

 

Zloženie parfumu DKNY Pure – A Drop Of Vanilla pre ženy

Srdce: lotos, orchidea, frézia, bulharská ruža

Hlava: vanilka

Základ: santalové drevo, jantár

Žádné komentáře.

Vstoupit do diskuze