Čínske znamenie pes a jeho vône

Dolce & Gabbana The One

Opäť sa k nám po 12 rokoch dostalo znamenie psa, ktoré je označované za veľmi verného, nápomocného priateľa. Ľudia narodení v tomto znamení nenávidia faloš, a rovnako ako aj samotný pes, aj títo ľudia sú považovaný za veľmi spoľahlivých, lojálnych a milujú na celý život.

Toto znamenie je priraďované k ľuďom narodeným v rokoch 1994, 1982, 1970 či 1958.

Títo ľudia sú označovaný za veľmi vtipných a šarmantných spoločníkov, ktorý sú v každom okamihu úprimný no zároveň aj veľmi citlivý. Sú veľmi zodpovedný, pracovitý no na druhú stranu aj veľmi puntičkársky.

Vône

Nakoľko sa tento zodiac priraďuje k elementu kov, ročnému obdobiu jeseň a k svetovým stranám západ a severozápad či princípu jang, vhodnou vôňou je santálové drevo, ktoré pomáha k uvoľneniu a rozjímaniu vône. Vhodnými vôňami je aj svieža mäta, ktorá prebúdza zmysly. Relaxačná levanduľa, pohodový a predovšetkým šťastný citrus či romantická vanilka.

Pri tomto znamená teda môžete siahnuť práve po vôňach, ktoré obsahujú tieto prvky. Jednou z vhodných vôní pre ženy je napríklad Dolce & Gabanna The One Desire EdP v nadčasovom dizajne s kvetinovou orientálnou vôňou. O tejto vôni sa samotný viceprezident spoločnosti P&G Prestige, Luigi Feola vyjadril slovami „Tento parfum je určený žene, ktorá sa chce cítiť výnimočná, krásna a zmyselná. Podmaní si každú miestnosť, do ktorej vkročí.“ V tomto prípade sa budete môcť stretnúť s kombináciou sviežeho liči, chrumkavého karamelu a nezabudnuteľnej vanilky.

Pre pánov

Pre pánov je ako stvorená Paco Rabanne 1 Million, ktorá bola inšpirovaná úspešnými a ctižiadostivými mužmi. Ide o vôňu, ktorá má vyjadrovať silného muža lojálnemu k svojim túžbam a snom. Už samotný flakón dokáže zažiariť svojim zlatým prevedením a taktiež bol označený za finalistu roka 2014 i 2016. Hlavu tohto parfému tvorí mäta v spojení s grapefruitom a červeným pomarančom, čo je ako stvorené pre znamenie psa.