Ako na prebdené noci?

Ako_na_prebdetu_noc

Kedy ste naposledy boli na nejakej párty alebo ste si užívali celú noc vo víre zábavy? Určite si aspoň raz za čas doprajete úlet v podobe ponocovania, čo sa potom podpíše na vašej rannej kráse. Ak však potrebujete alebo chcete niekam na druhý deň ísť, určite by ste mali dbať na pár základných pravidiel, ktoré môžu prospieť vašej kráse. A ak ich dodržíte, určite to bude príjemné prekvapenie po pozretí do zrkadla.

Teplá voda

Ak chcete čo najrýchlejšie prebudiť vašu pleť a zároveň jej dopriať trocha hydratácie, určite si pleť oplachujte teplou vodou. Dbajte pri tom však na to, že nemôže byť horúca. Mala by byť primerane vlažná. Na druhej strane si však vaše telo zaslúži horúcu sprchu, vďaka ktorej sa prebudí celý váš organizmus. Navyše, para ktorá sa v tejto sprche tvorí má podobný účinok ako sauna.

Píling

Pre rozprúdenie krvi v pokožke je vhodný aj telový a najmä tvárový peeling. Pokožka tým bude vyzerať žiarivejšie a sviežejšie, teda opticky dokáže aspoň trocha prekryť únavu tela. Vďaka tomuto peelingu sa teda zbavíte odumretých buniek z pokožky, vaša pokožka bude žiarivejšia a zároveň na vás nebude vidieť, že ste prehýrili celú noc.

Pitný režim

Vaša pokožka po týchto prebdených nociach vyzerá preto tak zle, pretože nedodržujete pitný režim. Do pitného režimu v tomto prípade zaraďujeme iba čistú vodu či minerálku, ktorá chýba vašej pokožke. Následkom je dehydratácia a jej zlý stav či kruhy pod očami. Mali by ste preto počas celej noci dbať na pitný režim, a tak tomu je aj ráno. Tak by tomu malo byť aj ráno. Ráno preto začnite aspoň pol litrom čistej vody. Veľmi dobrou voľbou je aj magnézium, ktorý je voľne dostupný, a taktiež má priaznivé účinky na stav pokožky. Magnézium je voľno predajné v dvoch formách, a to v tabletkách a šumienke.